Kontrola AFFs >CLICK<
1.kolo VGS >CLICK<

-18.4.2010-

18. dubna 2010 v 17:12 | [*♥CoNw€r$_GiRŁ♥*] |  ♥DeNíČeQ♥
18.4.2010 17:12 tričko, tepláky Homens de Preto, Homem aranha, X-Men2, Os Normais - o filme, Garfield, Os Incríveiszataženo, ale teplo rohlík nic Blog Zeke and Luther Image Hosted by ImageShack.usnic víkend dobrý

Ahojky Tak před chvílí jsem byla venku. Blbla jsem s naší Lexi A dopoledne jsem byla na zápase. Hraju házenou Jeli jsme do Hlučína... No první zápas hrál Hlučín proti našemu A, zezačátku prohrávali, ale nakonec jsme vyhráli Potom následoval zápas naše A pro ti nám (B).. no jasně, že jsme to prohráli, ale dala jsem jeden pěkný gól 617 no a proti Hlučínu jsme tky prohráli, ale hrály nák divně, první poločas jsem byla pivot, to jsem odehrála a jedna krávička mě zezadu žduchla, určo to rozhodčí viděl, strašně jim nadržoval.. kdybych to udělala já, tak by mi dal beztak červenou 617 A další poločas jsem byla křídlo, ani v 1.poločase mi nenahrávali i když jsem na druhý straně byla mezi prvníma.. pořád jsem sprintovala, ale nenahrávali mi... Aspoň jsem se provjetrala Jsem docela spokojená A este, když jsem šla na zahradu.. 617 Cítím se krásně "vyluftovaně" 617